Lifestyle

KONKURS ZAKRAPIANY WINEM!

Wszystko co dobre szybko się kończy i ja też niedługo kończę swój staż w Szwajcarii (mam w planach wrócić za parę miesięcy, ale to jeszcze nie jest pewne :p). To skłoniło mnie do przygotowania dla was konkursu. Ostatnio na moim blogu jest sporo o winie, zarówno o jego rodzajach jak i wykorzystaniu go do gotowania. Nagroda, więc jest oczywista – wino! Typowe Szwajcarskie, lekkie, ale wykwintne czerwone wino. Winogrona z odmiany Gamay, z winnicy, która znajduje się koło Genewy, najbliżej CERNu (prosto nad akceleratorem :p). Szwajcaria nie eksportuje swoich win poza granice kraju, więc nagroda jest dość unikatowa i mam nadzieję, że wam się podoba.

DSC_0423

Zasady konkursu są proste:

  1. Należy polubić mojego fan page’a na Facebooku i zachęcam też to udostępnienia konkursu na swojej tablicy.
  2. Na moim fanpage’u należy dodać zdjęcie i krótki opis (+ jeśli posiadacie bloga to ew. link do strony) potrawy w której wykorzystujecie wino.  Może być to białe, czerwone, różowe wino, rodzaj nie ma znaczenia. Również danie może być słodkie lub wytrawne. Liczę na waszą kreatywność.
  3. Aby było sprawiedliwie konkurs wygra osoba, której zdjęcie i potrawa zdobędzie najwięcej lajków (oczywiście wszystkie zdjęcia umieszczę w jednym albumie konkursowym).
  4. Konkurs trwa do 26 maja do 23:59.
  5. Ponieważ będę już w tym czasie w Polsce to wysyłka wina tylko na terenie kraju (ew. dla osób zza granicy to w sierpniu powinnam znowu być w Szwajcarii, więc będę mogła wino wręczyć nawet osobiście).

DSC_0415 DSC_0414 DSC_0419

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.